Naše společnost, s tradicí od roku 2005, je výhradním zastoupením a autorizovaným servisem pro Českou a Slovenskou republiku firem Teledyne ISCO, USA, EUREKA WATER PROBES, USA, IJINUS, FR, AQUALABO GROUP, FR, TriOS, Německo. Náš sortiment zahrnuje vzorkovače, průtokoměry, měřící sondy a měřící přístroje, hladinoměry, srážkoměry a další přístroje, ze kterých postavíme monitorovací stanice přesně dle Vašich požadavků.

Námi dodávané přístroje mají mnoho spokojených uživatelů. TECHNOAQUA s.r.o. zajišťuje dodávky nových přístrojů, spotřebního materiálu a náhradních dílů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a také přístroje pronajímáme. Můžete se s námi setkat na významných výstavách, konferencích a seminářích. Informace o chystaných akcích naleznete na našich stránkách v rubrice Aktuality. Naši pracovníci jsou Vám plně k dispozici.


Cílem naší společnosti je, abychom dodávkami kvalitních přístrojů a vzděláváním uživatelů v dané problematice podpořili rozvoj odvětví, které napomáhá ochraně životního prostředí a tím i našeho zdraví. Náš sortiment průběžně doplňujeme o další zajímavé přístroje. Pečlivě sledujeme technický vývoj v oboru vodního hospodářství a tomu podřizujeme i výběr výrobců, jejichž produkty vám dodáme nebo doporučíme.

Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku